Jak przyciągnąć kupujących, czyli dobra promowanie robi dobrą robotę.

Każdy bez wyjątku kto otwiera swój działalność zastanawia się jak przyciągnąć konsumentów. Są różne drogi, no bo w końcu dobry marketing to podstawa. Jeżeli to nam dobrze pójdzie, to kolejne kroki są łatwiejsze.

Spot reklamowy biznesowy
Napisał: Sebastiaan ter Burg
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kluczowe jest to, aby początkowo wpaść na ideę, zrealizowanie go nie jest aż tak trudne. Najlepiej zatrudnić fachowców, którzy się na tym znają i najlepiej wiedzą jakich trików użyć. Jeśli mowa o triki marketingowe, jest ich wiele i powinno się je znać. Najważniejszy jest oczywiście spot reklamowy - zobacz agencję Telewizje ogląda prawie każdy, więc jeżeli coś ubrane jest w dobre słowa i w tle słychać chwytliwą melodię, z pewnością nie wyłączy telewizji. Co więcej, koszt też jest kluczowa.

Czyżby nasz post spodobał Ci się? Zaloguj się więc na naszą nową stronę - tam można zobaczyć także następne atrakcyjne fakty.

Jeżeli coś kosztuje 9,99 a nie 10 złotych, to większy jest na to popyt. Badania pokazują, iż chociaż jest to dysproporcja jednego grosza i tak klienci zechcą tańszy towar.

Następny trik to etapowa wyprzedaż. Jeśli coś jest tylko przez kilka dni, zmotywuje to kupujących to prędkiego zakupienia. Doskonale, aby przykładowo w spocie radiowym powtarzano termin ukończenia promocji. Termin jest pewnego typu presją i jednocześnie motywacją. Jeśli ludzie muszą sami obliczać ile na danej rzeczy oszczędzają, jest to dla nich pewne utrudnienie. Dlatego też trzeba powtarzać i podkreślać ile mogą oszczędzić i zatrzymać dla siebie. Oprócz tego jak wchodzi się do hipermarketu czujemy zapach świeżego pieczywa, przez to odczuwamy głód i z tego powodu więcej możemy kupić.

Zobacz interesującą ofertę na stronie samo wykorzystywane są nowoczesne wizualizacje 3d, które interesują też najmłodszych w sklepach zabawkowych. Pamiętajmy jednak, że jeśli mamy zamiar przyciągnąć konsumentów, to powinniśmy spty tworzyć z wyczuciem, nie kompromitować się, nie być nachalnym.

Jeżeli chciałbyś zgłębić zagadnienie, to zachęcamy Cię do przeczytania artykułu, który znajduje się pod tym linkiem. Tam każdego dnia zamieszczana jest bieżąca treść (http://www.gaster-sol.pl/pl/kontakt).

Takie delikatne, nie rzucające się bardzo w oczy chwyty na pewno zadziałają. Czasami ludzie nie zdają sobie sprawy w jakie triki marketingowe dają się nabrać. Istotne jest, aby koncepcja na który wpadniemy był zachwycający. Doskonale pytać się osób trzecich co o tym sądzą, bo przecież świetnie jest też usłyszeć krytykę. To sprawi, że nasz pomysł będzie lepszy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 16:57:04